תקנון הלימודים – פסיכו-דהרמה בקמפוס ברושים

 1. תלמיד – הגדרה: תלמיד ייחשב מי שהתקבל ללימודים ע"י הגורמים המוסמכים לכך בבית הספר והסדיר את  שכר הלימוד ודמי הרישום.  
 2. פתיחת קורס: פתיחת קורס מותנית במספר נרשמים. לביה"ס שמורה הזכות שלא לפתוח קורס ו/או לדחות את מועד פתיחתו.
 3. בית הספר ינסה כמיטב יכולתו לשמור על המערכת, זהות המורים ותכניות הלימוד כפי שפורסמו בידיעון. ואולם, הזכות להכניס שינויים במערכת  בהתאם לצרכיהם ומגבלותיהם של המורים שמורה לביה"ס ולשיקול דעתו הבלעדי.  
 4. נוכחות בשיעורים והשתתפות פעילה: התלמידים מתבקשים להשתתף בכל השיעורים. תלמיד שייעדר מהשיעור מתבקש להודיע על כך מראש למלווה הקורס.
 5. נוכחות בימי הרטריטים: הרטריטים (ימי התרגול) הינם חלק בלתי נפרד מהקורס. תלמיד שיודע מראש על היעדרות מתבקש להודיע על כך בהקדם האפשרי ואנו נעשה מאמצים, אך לא מתחייבים, לאפשר השתתפות ברטריט חלופי.
 6. חיסיון המידע: כל המידע הנמסר במהלך הלימודים הוא קניין בית הספר ומוריו והשימוש בו ע"י התלמיד הוא למטרות לימוד אישיות בלבד. חל חיסיון מוחלט על כל המידע האישי של תלמידים אחרים שנחשף במהלך הקורס .
 7. הפסקת לימודים:

א.      תלמיד שמסיבה כלשהי מעוניין להפסיק את לימודיו , יפנה  למינהל הסטודנטים בכתב ויודיע על כוונתו (הפסקה/"הקפאה"). ההודעה תימסר ע"י התלמיד באחת משתי הדרכים – במייל שקבלתו אושרה, או אישית. בקשה להקפאה, במידה ותאושר, תהא לתקופת זמן מוגדרת.

ב.      ביטול לימודים:
מובהר בזאת כי במקרים של הפסקת/ביטול לימודים, החזר התשלום בסעיפים שלהלן מתייחס לשכר הלימוד בלבד. לא יינתן החזר בגין דמי רישום מכל סיבה שהיא.

 1. בקורסים הרב שנתיים: במקרה של ביטול לימודים בתקופה שמיום ההרשמה ועד תחילת הלימודים – יוחזר שכ"ל, בניכוי של 100 ₪ ב 14 הימים הראשונים, ולאחר מכן – עד יום תחילת הלימודים – של 300 ש"ח. 
 2. במקרה של ביטול לימודים לאחר תחילת הלימודים ועד חודש מתאריך פתיחת הקורס,  יוחזר 80% משכר הלימוד, גם אם התלמיד לא נכח בקורס בפועל. לאחר מכן לא יוחזר שכר הלימוד. מועד ביטול הלימודים הוא המועד בו התקבלה על כך ההודעה בכתב בהלמינהל הסטודנטים.
 3. בקורסים הקצרים: ביטול השתתפות עד תחילת הלימודים – יוחזר שכר לימוד בניכוי 120 ₪. בוטלה ההשתתפות לאחר שני מפגשים מתחילת הלימודים –  אם הקורס נמשך 8 מפגשים או פחות –  יוחזר שכר הלימוד בניכוי דמי ביטול של 35%  . משלב זה והלאה לא יוחזר שכר הלימוד. בקורסים ארוכים שאינם שנתיים – כנ"ל לאחר שלושה מפגשים.
 4. ביטול השתתפות ברטריטים או פעילויות חד פעמיות אחרות – חיוב במלוא המחיר (אלא במקרה שבו נמצא משתתף חלופי).
 1. שיחות אישיות: קיימת אפשרות לקיים במהלך השנה שיחה אישית עם מורה הקורס בשעת הקבלה שלו, אם יוצהר על שכזו, או בתיאום אישי , וכן עם עדה אבשלום, מרכזת הקשר עם התלמידים.
 2. קשר שוטף עם המורים: המשתתפים מוזמנים לעמוד בקשר טלפוני או באמצעות המייל עם המורים בעת הצורך. כמו כן, אנו מזמינים את המשתתפים להשתמש באתר הפנימי של הקורס על מנת לחלוק את מחשבותיהם, לקיים דיונים ולהעלות שאלות מחוץ לזמן השיעור.
 3. בסילבוס הקורס מצויים חומרי קריאה מומלצים המלווים את הנושאים הנלמדים בקורס. המשתתפים מתבקשים לעקוב אחר חומרי הקריאה, להעמקת הידע. חלק מחומרים אלו יהיה באתר הקורס.

2 תגובות על תקנון הלימודים – פסיכו-דהרמה בקמפוס ברושים

 1. פינגבאק: נרשמים לשנת הלימודים תשע"ב: תקנון והנחות | פסיכו-דהרמה בקמפוס ברושים

 2. פינגבאק: "הזמנה לאי-ידיעה" – קורס למנהלים, אנשי עסקים | חלון לרוח

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s