קריאה לגיוס מטפלים ידידי פסיכודהרמה לסיוע לנזקקים – כולל עזרה מיידית

ידידי פסיכו-דהרמה שלום

עבודתנו בפיתוח מעורבות חברתית בהשראה בודהיסטית מפגישה אותנו, בפסיכו-דהרמה, עם מצוקות ועם צרכים מרובים.  בין היתר, אנו פוגשים באנשים שנזקקים לסיוע נפשי, ומתקשים לקבל אותו מסיבות שונות:  למשל, חוסר  אמצעים לשלם עבור טיפול;  למשל, מחלות קשות המרתקות חולים למיטת חוליים, שמצבם הרפואי מונע מהם  להגיע אל מרפאה או לבית המטפל;.  משאלתנו היא שימצאו מטפלים שיהיו מוכנים להציע, מתוך חמלה ומתוך תחושת אחריות חברתית, שירות לנזקקים כאלו; ושאיתם יגיעו אלינו גם  מדריכים קליניים שידריכו את המטפלים שיקחו על עצמם מטלות כאלו.  אנו מאמינים שבין המטפלים שהתוודעו עם תורת הנפש הבודהיסטית ימצאו מתנדבים כאלו. פגשנו יוזמה כזו , מעוררת השראה, ביוון מוכת המשבר הכלכלי, בה התארגנו עשרות מטפלים לסייע לנפגעי המשבר.

כשפנינו אליכם בעבר לא היה בידינו מערך ארגוני שיכול ליצור את החיבורים הללו בין מטפלים לבין נזקקים.  כיום יש כבר בסיס ארגוני מתהווה, ב"רשת בטחון חברתי" שסיפרנו לכם עליה.  לכן אנו פונים בשנית בהצעה/בקשה לסייע.

באופן ספציפי, אנו זקוקים מיידית  למטפל/מטפלת שיוכל/תוכל לסייע לאדם שפנה אלינו, שמרותק למיטתו מחמת מחלות קשות, וזקוק לסיוע שיתבסס על ביקורי בית.  האיש סובל וסיוע נפשי הוא חיוני ודחוף. יש עדיפות למטפלים שיש להם ניסיון בפסיכולוגיה שיקומית או רפואית ושעבדו עם מקרים מורכבים של גוף-נפש.

אפשר לפנות למייל bhnetil@gmail.com

או, לשם עזרה לחולה הספציפי, בטלפון אל ניב אגם, ממנהיגי "רשת בטחון חברתי", 0522-392335.

שלכם, נחי אלון

פוסט זה פורסם בקטגוריה חדשות פסיכו-דהרמה, נחי אלון, פסיכולוגיה בודהיסטית. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s